Pravidelné Letní TaiChi ChiKung v proměnách JIN JANG

Pravidelné Letní podvečerní cvičení Tchaj-ťi Čchi-kung v proměnách JIN JANG

Volné pokračování cvičení, prováděné ve školním roce, v přirozeném prostředí – v přírodě. 

  • V přírodě se nám lépe podaří zaposlouchat se dovnitř těla tak, abychom dokázali vnímat, co nám říká, kde máme napětí, co potřebujeme uvolnit či zrelaxovat.
  • Logika i podstata čchi-kungu se dá popsat teorií pěti elementů, která je zároveň i podstatou přírody. Měla by zde být shoda. Můžete se zdokonalit, či si vyzkoušet, umění pěstování své životní síly čchi a uvést ji v soulad s energií okolní přírody.
  • Cvičení je určeno pro všechny příznivce čchi-kung bez ohledu na to, jak dlouho se tomuto „pěstování umění dlouhověkosti“ věnují.
    • Principy těchto cvičení jsou většinou jednoduché a už při krátkém praktikování cítíte pozitivní změny, které se projevují nejen v uvolnění a relaxaci těla, ale i ve zklidnění mysli. Když se tělo uvolní, brány se otevřou a energie může proudit. 
  • Zároveň je to příležitost se s touto aktivitou seznámit. Vyzkoušet si, zda je to pro vaše tělo, váš dech a vaši mysl to pravé, co vám pomůže poznat vaše slabiny – a následně váš potenciál je napravit.

Informace Kdy a Kde

  1. Zde: Kde a Kdy + počasí
  2. Čas cvičení se může v průběhu léta měnit. Dle délky dne a intenzity slunečného teplíčka 🙂 Aktuální informace bude na FB: facebook.com/groups/trutaichi/
  3. Nebo si zavolat: +420 777 572717

Spread the word. Share this post!